Fotbalový turnaj Memoriál Marka Koštíře, který se uskuteční již 24. června v Dolním Bousově nabídne krom fotbalu i bohatý doprovodný program. Nebude chybět hudební kulisa, o kterou se postará jako vždy muzikant a Markův dědeček Zdeněk Koštíř. Po roce se opět ukáže i „bouřlívák“ Jim Čert. Od 13 hodin pak odstartuje program pro děti. O co půjde? To se dozvíte v nasledujících řádcích.


Slavnostní výkop v rámci Memoriálu Marka Koštíře proběhne již 24. června od 10 hodin. Před samotným fotbalovým turnajem vám představujeme oficiální sbírku pro Honzíka Hanuše od našeho partnera projektu Znesnáze21. Jsme vděční za pomoc tohoto crowdfundingového portálu, který nám loni ve velké míře pomohl ve výběru 174 818 Kč pro Milenku Vokounovou z Dolního Bousova.

V Dolním Bousově nebudou chybět ani zástupci Cortex Neuro Centre, kam Honzík dojíždí pravidelně na rehabilitace. Budou povídat o tom, co Honzík a jeho rodina musí podstupovat a jaká úskalí Westův syndrom přináší.

V sobotu se na vás budeme těšit v Dolním Bousově, kde vás krom fotbalového turnaje čeká i dětský program s dílničkami od Společně srdcem, ŽIVOT NAneČISTO, z.s., skákacím hradem od Realitní kancelář RE/MAX Synergy Michalovice – Mladá Boleslav a malování na obličej, který si pro děti připraví Veronika Barvová.

O hudební vložku se postará muzikant a Márův dědeček Zdeněk Koštíř a další skvělý hudebník Jim Čert – fanpage.

Přijďte podpořit Honzíka Hanuše a užít si krásný den s celou rodinou!