Druhý ročník Memoriálu Marka Koštíře, který pořádá Nadační fond Marka Koštíře, se letos již tradičně uskutečnil poslední červnovou sobotu na dolnobousovském hřišti. Letošní ročník provázela na rozdíl od předchozích tropických ročníků nepřízeň počasí, a proto se fotbalová utkání konala na malém hřišti. Turnaje se nakonec zúčastnilo se devět týmů. Zvítězil nakonec tým Mšeno, který se ve finálovém zápase utkal s loňskými vítězi Mokrými bandity. Letos se vybíraly peníze pro Milenku Vokounovou. V rámci turnaje se vybralo přes 30 tisíc korun. Na transparentní účet přišlo také necelých 30 tisíc korun. Výběr  peněz pokračuje až do prosince.  Přispívat i nadále můžete na účet 2601871062/2010. 


Pohár za nejlepšího gólmana nesoucí název „čapájev“ vyhrál Petr Zdobinský a nejlepším střelcem se stejně jako minulý ročník stal Jiří Vokoun, který si odnesl pohár „zlatá fusekle“ a to právě z vítězného týmu Mšeno.

Jako vždy se hrálo ve formátu malé kopané 5+1. Vítězným týmem se stalo Mšeno, který se ve finálovém zápase utkal s loňskými vítězi Mokrými bandity.

Pohár za nejlepšího gólmana nesoucí název „čapájev“ vyhrál Petr Zdobinský a nejlepším střelcem se stejně jako minulý ročník stal Jiří Vokoun, který si odnesl pohár „zlatá fusekle“ a to právě z vítězného týmu Mšeno.

Na memoriálu letos nechyběl bohatý program pro děti od mladoboleslavského Centra Zuzka a skákací hrad zapůjčený od firmy Remax Priority. Memoriál Marka Koštíře by nefungoval ani bez partnerů, kteří dali mnoho zajímavých cen do tamboly. Dík tak patří Pivovaru Rohozec, Buvol Shopu, Adidas Lion Sport v Bondy centru, ČPP, energetickým tyčinkám Bombus a skvělé akci Milion tyčinek, David’s Barber, boxerském studiu BOXR, ŠKODA AUTO Vysoké škole, Corpusu, TSC Group a FK Mladá Boleslav za podepsané dresy Marka Matějovského a Milana Škody, které se vydražili za 7500 Kč.

K poslechu nám již tradičně zahrál Markův dědeček Zdeněk Koštíř a hudební program zpestřil také muzikant Jim Čert.

K dnešnímu dni na účet nadačního fondu přišlo necelých 29 000 Kč. V rámci fotbalového turnaje se vybralo přes 30 000 Kč a výběr peněz zdaleka nekončí. Peníze pro Milenku můžete stále posílat na náš transparentní účet 2601871062/2010. Na portálu Znesnáze pak spouštíme ještě crowdfundingovou kampaň pro Milenku Vokounovou.

Celý článek si přečtěte ZDE.

Zdroj: Nadační fond Marka Koštíře, Tývka.cz