Nadační fond Marka Koštíře vytvořil sbírku i na dárcovské platformě Znesnáze21. Jde o projekt, který je založený na crowdfundingových sbírkách. Výhodou je, že tato společnost osvobozuje darovaného od daně. Prostředky, které tak vybereme, putují napřímo Milence Vokounové. Celý příběh holčičky si můžete přečíst ZDE.


Každá sbírka prochází na platformě Znesnáze důkladným prověřením. To se tak týkalo i nás, kdy jsme se setkali s lidmi přímo z tohoto projektu.

Věříme, že se nám podaří přes tuto skvělou crowdfundingovou stránku vybrat peníze, které Milence a její rodině skutečně pomohou.

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/nadacni-fond-marka-kostire-pomaha-milence-vokounove

VÝBĚR POMOCÍ MEMORIÁLU MARKA KOŠTÍŘE

Druhý ročník Memoriálu Marka Koštíře, který pořádá Nadační fond Marka Koštíře, se letos již tradičně uskutečnil poslední červnovou sobotu na dolnobousovském hřišti. Letošní ročník provázela na rozdíl od předchozích tropických ročníků nepřízeň počasí, a proto se fotbalová utkání konala na malém hřišti.

Turnaje se nakonec zúčastnilo devět týmů. Zvítězil tým Mšeno, který se ve finálovém zápase utkal s loňskými vítězi Mokrými bandity. Letos se vybíraly peníze pro Milenku Vokounovou.

V rámci turnaje se vybralo přes 30 tisíc korun. Výběr  peněz pokračuje až do prosince.  Přispívat i nadále můžete na účet 2601871062/2010. 

Více informací se dozvíte ZDE.

Zdroj: Znesnáze21, Nadační fond Marka Koštíře